| Andreea_Claudia_1983 a întrebat:

Daca un om, cand e beat spune adevarul, asta inseamna ca, si face ce ar vrea sa faca cand e treaz, nu? [Sper ca intelege-ti laughing ]

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de persoana, butura e buna pentru cine stie s-o bea.Nu toti spun adevarul si nu pot sa faca ce ar vrea sa faca, ei poate ar vrea, dar nu pot!

| Nolkyz a răspuns:

Cam asa ceva... Depinde si de persoana. Daca se iombata prea usor nu mai poate zice nimic laughing

| drogh a răspuns:

Un om spune adevărul mai mult la beţie că atunci când e treaz n-ai să vezi o vorbă reală. Şi, probabil da, ar vrea să facă dar n-are posibilitatea.