| Kryssta a întrebat:

Daca v-ar invita cineva la un gratar ati refuza vreodata?laughing

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu am chef sa merg sau am altceva de facut normal ca il refuz... gratarul nu e lucrul suprem in viata pentru care trebuie sa fac orice

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am refuzat de multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînţeles.

| Carmen100 a răspuns:

Depinde cine ma invita si cine mai vine. Daca vine gasca de gorile normal ca refuz, dar daca sunt toti "pretinii" mei acolo sigur ca merg, cum sa nu laughing

| Madayna a răspuns:

Depinde cine ma invita, daca este cineva apropiat mie, merg.

| Sxx a răspuns:

Categoric nu! Prin stresul asta si lumea asta "nebuna" ar prinde bine oricand putina distractie smug

| RiRikk a răspuns:

Depinde cine ma invita. Daca ii cunosc si sunt de incredere ma duc daca nu, nu!

| Hossam a răspuns:

Depinde daca ai dispozitia necesara de a merge la un gratar si de cine te invita! Doar nu o sa te duci cu oricine.