| dulcica2 a întrebat:

Daca v-ati putea face propria emisiune TV, cum ati face-o?(cum s-ar numi?, despre ce ar fi? si ce ati face in ea? Raspunsul cel mai bun primeste

1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

S-ar numi ''O vorba buna'' si ar fi despre persoanele care sunt intr-un mare impas, probleme de sanatate, sentimentale unde aceste persoane sunt invitate in emisiune si vorbesc despre problemele lor iar specialistii ii ajuta sa rezolve aceste probleme cu ajutorul celor de acasa care pot intra in direct. Fundita?