| anonim_4396 a întrebat:

Daca va place Hannah Montana si revista, atunci haideti pe site-ul meu! Cine vrea sa se inscrie pe site, sa rimita un mesaj mai jos si eu ii voi trimite mai apoi un mesaj privat cu site-ul meu. Veniti?

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Depinde de site!winking si ooo da vin!laughing

20 răspunsuri:
| betti a răspuns:

Mai intrebi? Daca e gratis, ma bag! Sper ca o sa devenim incetul cu incetul o familie mare numai cu cei care o iubesc pe Hannah Montana(Miley)sau care le place de ea! Nu o iubesc, dar imi place de ea si cinta frumos si ca Hannah Montana si ca Miley. Din cintecele pe care le cunosc de la Hannah Montana, sint doua care imi plac foarte mult. Putem pe paginile noastre sa punem si poze?

| M.madallina a răspuns:

Nu imi place hannah montana

| Tzitzi12 a răspuns:

Dap vreauuuuuu!
dar cum sse fac eun site te astept cu un raspuns la stefycostian

| AddaXD a răspuns:

Imi place Hannah si revista. Imi poti spune site-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intrebi? Hannnah (Miley sau Destiny ) e super tare si canta misto!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place hanna sunt o fana nu am pierdut nici un episod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tie iti place sa fi hannah montana? eu sunt ana si prietena mea sara si suntem fanele nr 1 suntem inebunite dupa tine miar place sa vi in romania si o sa venim la concertul tau
zi o sa vi trimite-mi un mesaj daca o sa vi te rog din tot sufletul nostru sa vi in romania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place de Hannah Montana la nebunie si cintecele ei...Ma numesc Andreea si traiesc in moldova. tu unde traiesti si te rog daca vrei sa vb apu da-mi skype al tau OK?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau sa ma inscriu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care este a cincilea cintec a hanna montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e situl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah imi place de tine si doresc sa-mi dai site-ul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, chiar te rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau site-ul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca toate revistele sunt frumoase si bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca toate revistele sunt bune si frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, îmi place de hannah montana si revistele ei. E un mare idol pentru mine, dar vreau sa stiu ce cuprinde site-ul tau. Deci daca poti sa imi trimiti pe aidiul asta :rayfish89 sa aflu daca imi trimiti.

| iulian6861 a răspuns:

Depinde este dragut!thumbs up da sicgur ca viinnnnnnnnn!
happy

| HermioneLove a răspuns:

Si eu vreau sa vin!happy