| alexskater a întrebat:

Daca vrea sa fie cu mine careva fata, sunt skater si sunt din oradea, daca vreti sa vorbim adaugatimi id-u:alex_skater97

2 răspunsuri:
| Basel a răspuns:

Vai frate... nu ai auzit de socializare... nu zic sa te fac de ras dar poat te adauga de ex: pisicutza_nustiumaicum
si zice ca e o fata faina buna iti trimite niste poze si cand va intalniti vezi ce te intalnesti cu o grasana sau chiar cu un poponar laughing stii... nu se stie niciodata cine e in spatele ecranului
asa ca mai bine du-te pe afara. fa cunostinta cu fete dragute care le vezi fata in fatta
nu din spatele ecranuluiwinking

| ShyKido a răspuns:

Stii ce.ar fi total? Sa ne cunoastem. rolling on the floor Nu cumva ti se spune Shipi? rolling on the floor)).