| Otto2014 a întrebat:

Daca vreau sa dau la facultatea de teatru ce sansa am sa ajung actor?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei de la facultatea de teatru se iese fizician sau avocat nu actor.

Ai pus pe bune intrebarea?

| CuriousStuff a răspuns:

Daca termini facultatea sanse de 100%. Esti actor daca termini actoria, dar ca o sa si joci in filme/teatru nu iti garanteaza nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| UniUnicornul a răspuns:

Pai, daca faci facultatea de actirie vei avea in jur de 95% sanse sa ajungi actor. 95% pentru ca ai putea deveni si mentor. Eu te sfatuiesc sa iti urmezi mereu visele.