| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ma angajez la un studio, trebuie neaparat sa am 18 ani? Eu lucrez ca ospatarita iar banii sunt cam putini.Tin sa mentionez ca fac in curand 18 ani.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unde faci pornografie, sau ce?

| dullcat a răspuns:

Ce fel de studio? Sper ca nu te gandesti la videochat?

| Anonim19372515 a răspuns (pentru dullcat):

Ba da, alte variante nu am.Eu stau singura, in garsoniera pentru ca parintii mei sunt plecati.Mai trimit bani dar bunica ia cea mai mare parte din ei si ca ospatar la cam toate restaurantele, cafenelele etc de aici castigi acelasi lucru.

| dullcat a răspuns (pentru Anonim19372515):

Cum adica alte variante nu ai? Trebuie sa cauti sa termini liceul mai intai, sa iei bacul si abia apoi sa te angajezi full time.

| Anonim19372515 a răspuns (pentru dullcat):

Da,am sa termin dar s-a marit chiria iar eu nu am cu ce sa o platesc iar alte job-uri nu pot sa am pentru ca nimeni nu ma angajeaza. Daca nu cautam nu puneam intrebarea pe TPU!

| MariannN20 a răspuns (pentru dullcat):

Din videochat se fac multi bani dar nu stiu, adica sunt bani frumosi dar nu va avea parte de un barbat cum trebuie...asta daca o sa vrea sa si faca relatie, normal sunt si alte variante dar depinde unde vrea ea si in ce se pricepe.

| dullcat a răspuns (pentru MariannN20):

De unde stii ca se fac bani multi? Lucrezi asa ceva? Articolele de pe internet care lauda ideea nu se pun.Nici clipurile de promovare nu se pun.

Pastila asta cu posibilitatea de a face banii multi intr-un timp scurt e la fel de penibila ca aia cu investitiile in orice chestie de pe internet.Cand e nevoie sa faci reclama masiva pentru asa ceva, clar incasezi mai mult decat Bill Gates.Not.laughing Prea putine fete castiga bani frumosi.Ai nevoie sa arati intr-un fel anume si ai nevoie de o clientela solida, plus noroc.

| MariannN20 a răspuns (pentru dullcat):

Sunt site-uri de videochat foarte vizitate si crede-ma la cate persoane se uita la o singura fata se fac bani...nu zeci de mii de euro, dar destul. acum nici eu Nu stiu pentru ca NU fac, doar ca am cunoscut la un moment dat pe cineva care facea.

| Sistemulxxl a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani pentru a raspunde penal pentru ca in Romania pornografia este pedepsita. Au fost cazuri cand fetele isi aratau bursucul pe web sau se regulau si au intrat mascatii peste ele. Vzii sa nu ajungi la puscarie.