| Fifylici a întrebat:

Daca vreau sa nu mi se mai deschida de mai multe ori messu la fel ca la multi mess cum fac?
eu am facut asa cu a spus tipul asta care a primit funditahttp://www.tpu.ro/......e-net-dar/

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Daca vrei sa nu ti se mai deschida, sterge si dezinstaleaza multimessul (in cazul in care e instalat.)

| Happyness a răspuns:

Instaleaza inca o data mesutongue si nu mai instala multimesu

| Fifylici explică:

Ai inteles gresit vroiam sa spun ca vreau nu mai o singur data sa mi se deschida messu sa intru nu mai pe un singur id
cum fac?

| Consumptive a răspuns:

Te duci la iconita cu messul si dai clic de doua ori sau de cate ori vrei tu sa se deschida. Dar trebuie sa intri pe conturi diferite.La mine merge asa.big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? eu 16 ani tu?