| Alina_3399 a întrebat:

Daca vrei sa ai banii tai de buzunar, devino reprezentant oriflame. Ai foarte multe avantaje:

-Ai un catalog de produse cu care strangi comenzi(de la colege, prietene, familie etc)
-discount: pe masura cce valoarea comenzii creste creste si discountul care poate sa atinga si 40 %,
-primesti produse caodu,
-iti construiesti propria echipa care iti aduce bani in plus
-dai comanda pe internet, vine acasa si o platesti inclusiv la posta.

Nu necesita mare efort sau timp. Da add la alina_of si te ajut cu placerewinking

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă recrutarea pentru site-uri de specializare, nu aici!
Pa, pa.