| anonim_4396 a întrebat:

Daca vrei sa te duci in armata iti trebuie diploma de bacalaureat? se dau anumite teste pentru asta daca da, ce fel de teste, probe? Ma refer la armata normala cum se facea inainte!

1 răspuns:
| dadriana a răspuns:

Da, diploma la bac+ ca trebuie sa dai niste probe sportive care sunt foarte grele mai ales cele de alergat pentru ca trebuie sa alergi pe o distanta destul de mare intr-un anumit timp.Mai dai proba la matematica din cate stiu si romana. Bafta