Întrebare recomandată | con12ro a întrebat:

Daca vreti sa ajungeti departe cu pasiunea voastra(adica sa deveniti profesionsti la ceva) de ce aveti nevoie?

6 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Pai, in primul rand iti trebuie ambitie si nu trebuie sa zici: "A, azi am de invatat mai mult, nu mai am timp si de antrenament" sau "Sunt prea obosit azi, merg maine". iti mai trebuie si cineva care sa te sustina si sa te ajute sa persormezi la pasiunea pe care o ai. Daca nu ai pe cineva care sa te ajute, nu sti de unde sa incepi si ce sa faci ca sa persormezi.

| amyana a răspuns:

De sustinerea prietenilor si antrenament

| boghi98 a răspuns:

De mult talent si ambitie si multa munca

| Dariusuu a răspuns:

Parkour & FreeRunning.

Chiar as avea nevoie de asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Smillee a răspuns:

Ca sa devin eu o acrobata profesionista am nevoie de efort mult ...de sustinerea prietenilor si celor din jur... am nevoie de obiectele necesare de a cunoaste regulile cum sa fac drept