| Exeemii a întrebat:

Daca X se uita mereu la mine in ochi, sta pe langa mine, ma tachineaza si se joaca cu mine, iar cand vreau sa plec ma intreaba mereu unde merg, dar totusi se da si pe langa alte fete, inseamna ca e curvar si ma place sau ca doar e curvar laughing?

3 răspunsuri:
| lidutsalidutsa a răspuns:

big grin Baiatu isi incearca norocul, incearca cu mai multe fetite si care o sa ii pice aceia, si posibil dupa ce isi va gasi o prietena se va linisti happy

| Hakuouki a răspuns:

Eu cred ca e doar o joaca pentru don X, adica e baiat si e normal sa incerce si el, pana gaseste una si pentru el, acum nu pot spune exact ca nu te place, dar din moment ce face asta si cu tine, esti pe lista cu preferinte.

| Andreiu68 a răspuns:

Baiatul asta X incearca sa isi faca o prietena.(asta e punctul meu de vedere) si se da la mai multe fete, ca poate ii iese lui, sau poate face asta doar de plictiseala. Jucati si voi adevar si provocare si zii daca te place dar fara sa minta si daca zice da te plac, mai incolo stii ce sa faci. Poate si place eu stiu!?