| Callmebaby a întrebat:

Dând 'salut' cu o fata, gen sa bateti pumnul și etc, inseamna ca baiatul te consideră o prietena sau că poate sa aibă sentimente pentru tine?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Adevaru e ca e un semn extrem de evident, fix gestul asta face diferenta daca te place ca pe o amica sau mai mult...
Sper ca vorbesti `sarcasm` ca sa intelegi ce am zis

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O considera un baiat de treaba

| Kerre a răspuns:

Daca doar va salutati inseamna ca te considera ca pe o "prietena", daca merge mai departe atunci poate are ceva sentimente ascunse pentru tine.

| Demetrov a răspuns:

O considera de gasca...