| anonim_4396 a întrebat:

Dar toti se poarta ca nu stiu cum sa zic.deci daca mi-am uitat un pix o rigla ceva cand se termina pauza si inrtu in banca vad o gramada de rigle pixuri stilouri etc.

Răspuns Câştigător
| Satan13 a răspuns:

Sunt draguti cu tine sau te plac.Cam asta inseamna.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Adica ei iti dau lucrurile lor tie?
populara mai esti!
Bravolove struck

| S_6864 a răspuns:

Scuze ca iti zic dar.cred ca ti-ai facut contul' asta ca sa te lauzi cu ceea ce nu ai sau poate ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci care este intrebarea ca nu inteleg nimic, poate daca ai vorbi mai clar ai avea mai multe raspunsuri...

| Onitza23 a răspuns:

Poi de la cine le primesti de la colegi sau colege? daca de la colege te cred tare si le moda iar daca de la colegi sunt sigura ca sunt nebuni dupa tine chiar daca par ca nu te plac. fundita? A si care e adresa ta de yahoo?