| Titii a întrebat:

Dati-mi ceva cuvinte de scris pe poze. Mersii si funda garantat :*

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Wtf

| Andra_1474 a răspuns:

Salut! Pai.ce poti scrie ce poti scrielaughing".(numele tau) este cea care isi permite sa faca poze misto!","Oglida oglijoara TACI.eu sunt cea mai fumoasa din tara!batting eyelashes","Rad pentru ca viata e minunata fara tine(iubit)","Pentru ca sunt perfecta!","De cand esti in viata mea(iubit)te caut in toti baietii pe care ii vad","Timpul trece dar eu sunt tot aceeasi!","Si soarele zambeste cand ma vade!".cam acestea. funda?puppy dog eyes sper ca te-am ajutat!:*