| RoooneyThePuf a întrebat:

Dati-mi exemple de cateva statusuri dregoste...big grin

Răspuns Câştigător
| iuly_iulyana13 a răspuns:

Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb -"Nu ma pot casatori cu un orb" a spus fata si s-a intors sa plece Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.

Ca o ploaie in desert ai aparut
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor
M-ai facut sa te ador

invata sa pretuiesti persoana care e langa tine la bine si la rau, care te iubeste si care tine la tine pentru ca mai tarziu o vei pierde si va fi prea tarziu sai spui ceea ce simti pentru ea!

Te iubesc enorm Te iubesc cand dorm Te iubesc in vis Te iubesc in scris Te iubesc in plans Te iubesc in ras Te iubesc in mers Te iubesc cand cresc Te iubesc mereu Pe cuvantul meu

Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume

cand iubirea te orbeste cand e sa nu ai noroc sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc

Iubeste baiatul care te iarta
Iubeste baiatul care te-arata
Iubeste baiatul caruia-i place
Tot ce partenera face
cand e trista si el trist
Asta inseamna ca-i un vis
Niciun baiat nu e asa
Asa cum il vrea fata

gandeste-te ca ma gandesc ca tu te gandesti la mine pentru ca si eu ma gandesc ca tu te gandesti la mine gandindu-ma la tine

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Call 911 somebody stole my heart

| wanda a răspuns:

Si n-ai avea ce sa-mi mai iei, caci lumea mea e in palma ei

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Era ceva de genu...thinking :"If I don't feel your heartbeats, you are too far away."o sa ma mai gandesc si spun. sper ca am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti folosi pe acesta:"te iubesc in stil armani ca sa moara toti dusmani"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea nu e o minge cu care putem juca fotbal, dragostea e icoana sufletului pe care trebuie s-o prețuim și s-o păstrăm cu multă gingășie și răbdare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma gandesc ca te gandesti ca ma gandesc la tine Gandeste-te ca ma gandesc ca te gandesti la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc in stil Chanel printul meu frumos si chel