| mejustme444 a întrebat:

Dati-mi exemple de meserii in care sa nu depui efort fizic si sa fii bine platit?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Unde esti bine platit:-la Marketing,-Secretara,-Contabil/a,-Director general al departamentului financiar(pana la 7.000 de euro)-Baby siter.
Dar pentru. aceste meserii trebuie sa ai facute anumite facultati.Succes!

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sa lucrezi la un birou:fie la o banca,fie la o firma de calculatore,fie la o firma oarecare.
Secretar/a,profesor,psiholog/psiholoaga,judecator/toare, avocat/a...
sunt foarte multe.Dar ideea e sa-ti cauti o slujba la care sa fii bun, si care sa-ti placa.

| yaVanilla a răspuns:

Avocat, cantaret... etc oh go on

| Twitter a răspuns:

Şahist, Pictor, Poet...