| Adinutza_Adi_1996 a întrebat:

Dati-mi idei multe cum sa ma imbrac.....imi plac multe sfaturi sunteti unii foarte buni.
Va rog promit ca cele mai fain primeste funda si o sa le incerc
:*:*:*

1 răspuns:
| rianarebeka a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi.Pentru o plimbare scurta prin oras sau la scoala poti apela la un tricou colorat, nise blugi mulati si de culoare deschisa, cateva bratari mari pe mana, parul strans intr-o coada de cal sau impletit.Aceasta tinuta o poti accesoriza cu cateva lanturi lungi la gat, cu niste cercei micuti, iar in picioare poti alege niste sandale (eventual cu tinte) sau chiar niste bascheti. Daca mergi la un eveniment extravagant eu iti recomand o fusta stramta cu talie inalata un top simplu bagat in fusta, niste cercei cu pene iar la gat un lantisor de argint cu o inimiaora, iar in picioare niste sandale colorate. Funda?