| danutzyk001 a întrebat:

Dati'mi niste ideea pentru al alinta p prietenul meu :X...va rog frumx kiss. cele mai tari fundita

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Inainte sa fi fost indragostit, ma gandeam ce prostie sunt si alinturile astea. Dar s-a schimbat totul in urma cu 6 ani, cand am cunoscut-o pe sotia mea, acum o alint in tot felul, si rau si bine. laughing
Adica uneori ii zic placintica, tontuca s. a. si ei nu-i prea place asa, dar ii mai zic piersicuta, printesa, papusica,
Ea imi zice mie print, printes (masculinul de la printesa) laughing, soare, tontuc (asta cand ii zic tontuca, apoi eu zic "alo, familia tontucu'"), papusel,
Dar cel mai mult ne spunem iubit si iubita. happy

8 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Prajiturica

tortul meu cu cioco

buburuza mea

printzishor

| Deea :x a răspuns:

Bbe`, beib, ubitu`, puisor, puiut, honeybatting eyelashes shoricel laughing

| silverfaith a răspuns:

Cel mai bine nu ii sa ceri ideii sa va ganditi amandoi ce senzati va dati unu altuia si ce simtiti cand va uitati unu la altu sa va ganditi unu la altu de acolo vine cel mai bun alint, asta este ideea unui alint big grin

| nightgabriela a răspuns:

Neoriginal, sti asta nu?! e original atunci cand vine de la tine, are insemnatate cand il alinti cum crezi tu chiar daca ii spui iubitului tau "pui"(majoritatea se alinta asa, si eu imi alint prietenul asa)daca porneste de la tine, are mai mare insemnatate, in primul rand pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bebiku
Bebitzu
Tigrutz

| Anna98Anna a răspuns:

Soramea cu iubitul ei isi spun "lautate"laughing

| daii a răspuns:

Pai noi ne spuneam : pui, puiut mic, nesuferito/nesuferitule, libelulalove struck, ursulicathinking, iubire, iubi, iubitu/iubita, beibiii, scumpii...astea trebuie sa iti vina tie in minte, ca e mai frumos asalove struck.

by daiiwinking

| lisa_6550 a răspuns:

Pufy :d