| Lenesu a întrebat:

Dati`mi niste ideei de banchet?

Răspuns Câştigător
| black1white a răspuns:

Ceva dragut,in un loc special,ceva mai luxos daca vreti.o petrecere draguta,cu tematica ca si cea de hallowen,cu decor ca in filmele horror sau altceva. ceva ce sa va placa la toti, ceva ce sa va incante pe toti in aceeasi masurabig grin.
sau puteti sa faceti ceva gen balul bobocilor, sau sa faceti un podium cu o mini-prezentare de moda pentru toata lumea(daca toti sunteti de acord bineinteles).nu stiu. poate ca ideile mele sunt cam nebunesti dar noi am facut ceva combinat.a iesit o nebunie fff dragutabig grinfuunda?