| Roxana6277 a întrebat:

Dati-mi niste idei de incaltaminte de piele pentru scoala (imagini). Balerini sau niste pantofi mai interesanti. Fundita la cele care-mi plac.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Andreutza1998 a răspuns:

Mi e mi se par foarte ok pantofi stil balerini.Sunt destul de eleganti si sunt potriviti pentru scoala.Eu sunt pe stil poate mai vechi: tenesi sa balerinmi, adidasi, blugi si o bluza eleganta.Asta ar fi stilul meu.Balerinii si tenesii mi se par potriviti pentru scoala.
Sper ca am fost de ajutor mare.happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quick24.ro
Pa, pa.