| pamparam20 a întrebat:

Dati-mi niste smsuri care sa fie trimise la toata lista de pe mobil in special de craciun sa fie si sa fie la sfarsit ceva in genu trimite si tu mai departe daca... mersi kiss funda

1 răspuns:
| Alexandra2596 a răspuns:

Cu tine am terminat-o totdeauna… pana aici a fost. nu mai pot sa ma prefac ca nu stiu nimic. nu-ti permit sa zici astfel de lucruri, de la tine nu m-as fi asteptat niciodata, eu am avut incredere in tine si tu ce ai facut? Ai spsu la toata lumea ca Mos Craciun nu exista, trimite mai departe si sperieti prietenii!

Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta`ma. Nu promit sa te fac sa razi
dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta`ma.
Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu
ai chef sa asculti pe nimeni, cauta`ma. Promit sa tac oricat vrei.
Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund. Vin`o repede sa ma vezi, poate
eu am nevoie de tine. Trimite asta la 10 prieteni care crezi ca merita!♥