| publicname a întrebat:

Dati-mi niste statusuri/expresii/maxime despre fericire, frumusete, succes, prietenie, barfa, fite.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Roshka a răspuns:

Multe fite,mult talent, asta-i stilul meu recent! Cartea de credie e plina, fite si haine de firma.Nu-ti trebuie cunostinte daca ai permis de fite!

| axxanebunik a răspuns:

"Eram trist ca nu am pantofi, dar am intalnit pe cineva care nu avea picioare"
"Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare "
"Numai sunt papusa ta care sa se intoarca mereu cand rasucesti tu cheia"
"vise spulberate de vant, sperante care numai sunt, zile noroase si nopti senine pe cer doar soarele poate sa ma aline, stelele`mi mangie chipu cu lumina, sufletu`mi plange dar nu are vina, inima`mi bate-ncetishor pe zi ce trece te ador!"