| supremxxxoxo a întrebat:

Dati-mi o aplicatie pe care pot suna pe cinvea si sa arate alt numar de telefon! Pentru farse la telefon cu inregistrari! Funda vot! Stiu de jusapp doar ca vreau proprile-mi inregistrari!@@@

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti sa afisezi alt numar pe telefoul cuiva, poti doar sa dai cu numar privat.

2 răspunsuri:
| supremxxxoxo explică:

Multumesc.dar est eaplicatia asta jusapp si pui doar acolo nr, de tel victima si suna ei de la centrala lor. Doar ca au niste farse cam penibile cum ca-ti taie cablu!

| supremxxxoxo explică:

Eu puneam inregistrari cu injurat...