| geeeeeo a întrebat:

Dati-mi sfaturi cum sa impresionez o fata foarte frumoasa si cu 3 ani mai mare decat mine si e cam suparata pe mine

jur ca dau funda!
plssss ajutor

3 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Ii spui sa va intalniti, si inainte sa vina, ii kumperi un trandafir rosulove struck
sigur va ramane placut surprinsa, si ii va trece supararea:p
funditabatting eyelashes?

| dedeuytz a răspuns:

Pff.inceraca sa repari greseala happy sau vorbeste cu prietena ei cea mai buna si intreab'o ce i-ar placea cel mai mult si daca e cu 3 ani mai mare incearca sa nu faci un gest copilaresc mai matur cu care sa'i arati ca tea maturizat si ca nu vei mai face greselihee hee mult noroc good luck pls fundabatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laso in pace si vezi de fetele de varsta ta