| AnemonaP a întrebat:

Dati-mi si mie cateva melodii frumoase in afara de : gen house, bug mafia, bullet, grasu xxl, etc, de exemplu in spaniola, ce melodii frumoase stiti, mai deosebite, Funda+vot
P. s. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Bubulutsaa a răspuns:

Solamente tu
Purpurina
Got 2 luv u love struck le ador imi aduc aminte de VARUL MEU :X vot :d?

| MihaiSava a răspuns:

Ce zici de danza cu duro? i de don omar cel putin asa stiu si ie in spaniola

| MarraxIeee a răspuns:

Hei :-x, iti recomand sa asculti PreSus feat. Chriss(JustUs) - Zambet de toamna sau Avril Lavigne - What the hell. Iti recomand si alte melodii tot de Chriss( JustUs). mie imi plac. sper ca ti-am fost de ajutor. Funda puppy dog eyes?