| Al3xa97 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva modele, cum sa imi scriu numele "Elena Alexandra". Dau funda la cele mai multe si la cele mai frumoasehappy:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai depinde cum doresti. Spre exemplu, sa'l prescurtezi cumva sa para interesant dar intr'un fel anonim: E. Alexandra, Elena A., si invers sau daca vrei abrevieri dragute asa: Ele, Ale, Alexa, Elenu stiu, Helen, 'Lexa, Xandra, Lena. Sper sa-ti placa. kiss

| Doublekillll a răspuns:

Http://www.minderlegaal.nl/
intra aici si vrei avea mai multe scrisuri, doar scrii ce vrei si-ti arata acolo

єℓєηa aℓєχaη∂яa
єlєภค คlєץคภ๔гค
ⓔⓛⓔⓝⓐ ⓐⓛⓔⓧⓐⓝⓓⓡⓐ

| Anonim203 a răspuns:

3l3na al3xandra
elen@ @lex@ndr@
3l3n@ @l3x@ndr@
helen lexy
elena lexa

| Ally_alexa_1998 a răspuns:

Http://www.xatworld.com/nicks/ asta folosesc eu :) sper ca te-am ajutat :-* :X