| RedPorcelain a întrebat:

Dati-mi si mie cateva nume de jocuri mmorpg...in afara de acel "wow". dar sa fie free.big grin, Multumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow e trial da, dar wow wrath of the lich king nu-i, in fine:last chaos, gunz online, ace online, age of armour, metin2. si sunt 100%free

| £!††ℓع~₤ąđץ~§ยภ§h!ภξ a răspuns:

Eu una, joc Seafight si e super interesant, chiar daca la inceput e mai monoton.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ascultati aici wow e chiar vcel mai tare mmorpg din lume si daca sunteti inteligenti vil puteti lua si juca grati s pe server privat ca nu-i greu dar marog veti afla ca inca nu-i terminat cataclysm asa ca nu va merge decat peste 2, 3 saptamani asa ca va rog incercati acest joc ca e chiar tare mai tare decat jocurile lu nea anpnim o si seafight e chiar un joc pentru copii intre varstele de de 5 si 7 ani deci iti bati joc de noi asa ca ia-ti aia cu nume ciudat WOW ca in curand apare asa ca va zic din toate jocurile care le-am jucat vreodata e THE BEST MMORPG OF THE WORLD si daca aveti ceva de comentat mai intai jucati ca va ajut la tot katandra te rog eu joacal si nici odata sa nu-i zici nu ca la fiecare update al jocului apare ceva nou asa ca nu te plictisesti niciodata