| RagazzaDiPapa a întrebat:

Dati-mi si mie idei de ce sa fac pe net.acum e vacanta sima cam plictisesc. Nu uitati ca dau fundita.

4 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Pai dai rasspunsuri p TPU cauti jocuri p net online sua descarci asculti muzicaa love struck sunt multe de facut p calk :X sau intra p chat fundita?love struckpuppy dog eyes

| ιяιηυк a răspuns:

Buna! Depinde si de varstahee hee

Stay p messlove struck Chat, Hi5, Facebook, chiar si TPUlaughing
Joci jocuri...depinde ce gusturi ai[eu joc lady popular, ourworld, p hi5.si p facebook sunt ff multelove struck]
Asculti muzica
Stay p hi5 si dai comm`uri
Poti sa editezi pozeee=p~Multee=p~
Faci rost de id`uri noilove struck si iti faci prietenilove struck
Poti chiar sa-ti dai intalniri sa mai iesi p afara. da' vremea nu prea te lasalaughing)
Joci sims[daca ai]
Metinlaughing
CSlaughing[depinde daca iti placbig grin]
Cartzistraight face jocuri de inteligentastraight face
Citesti articole pentru adolescentilove struck
Blog`urilove struck
Iti faci propriul blogsmug si scrii ce`ti trece prin caplaughing
Poti sa faci filmuletzelove struck sa le postezi p youtubelove struck [poti sa participi la concursuri ca de exemplu: cine face cele mai multe vizionari in X timphee hee]
Am mentionat de messenger? daca da iti dai seama cate poti sa faci p messlaughing schimburi de lista. sa vb cu X si Y, conferinte.jocuri.muzica\:d/ etc.
Stii ca exista unele site-uri in care poti participa la un fel de concurs si castigi console:-s telefoane.etc.big grin

Nu prea mai stiu ce sa-ti zicbig grin sunt multe de facut la PCbig grin mai ales pe internetlaughing

Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!:*

| Roxii_2001 a răspuns:

Pffthinking parerea mea e sa nu`ti batzi capul toata ziua p net... pe net poti vorbii cu prietenii si potzii sa dai raspunsuri pe TPUthinking dar mai bine du-te la plimbarethinking la suc. undeva numai sa nu stai in casa... eu ma plictiisesc repede p mess, mai bine merg in oras!:X

| RagazzaDiPapa explică:

Problema e ca sunt racitastraight face si nu pot sa ies afara:-&...deci:X trebuie sa stau izolatatongue