| Rammona a întrebat:

Dati`mi si mie intrebari pe care le-as putea pune intr-un oracol. Funda.:p

Răspuns Câştigător
| Alecsia a răspuns:

Pai. fraza de bun`venit. nume. varsta. porecla. data nasterii. mancare favorita. animal favorit. muzica favorita. genul de film favorit. cel mai tare film vazut vreo`data. scoala ( maretia preferata). daca practica vreun sport. intrebari de gen "ciocolata sau frisca?". "fusta sau pantaloni?". Orasul viselor tale. Cartea preferata... si multe altele. :p le poti pune pe fiecare intr-o intrebare si foloseste`ti putin imaginatia. La sfarist ai putea pune o rubrica gen "amintiri" unde prietenii / prietenele tale vor desena, scrie, decupa, lipii, bla bla ceva ca amintire de la ei / ele pentru tine. :p eu tin minte ca asa faceam cand eram mica :d. La cat mai multe completari! :p

1 răspuns:
| WTFuck a răspuns:

Pai am si eu oracol eu am pus:1 numele tau 2data nasterii 3 id de mess 4 artistul tau preferat 5 care ar fi un codou perfect 6 filmul tau preferat 7 emisiunea, telenovela sau desenul tau preferat 8 numele iubitul sau iubitei dca ai 9 primii trei best friends 10 cum te-ai vedea peste 20 de ani? 11 ce gen de muzica asculti? 12 jocul tau preferat 13 care este ciocolata ta preferata milka sau? 14 iti place sa dormi? chestii din astea intrebari de chestii care iti place sa faci sau mai am ce prefri marea sau muntele sau ce tara si loc doresti sa vizitezi... sper sa te ajute Funda? big grin