| Terminatorul69 a întrebat:

Dati-mi si mie ma fratilor o idee buna de a copia in contextul in care profa de romana :

1. Semneaza foile
2. Nu sta dracului jos niciodata, doar patruleaza ca militaru
3. Are Apple watch si e cu tehnologia 1/1, deci in concluzie nu pot nici eu cu ceasul sau alte gadget uri

Sunt "olimpic" la copiat dar la femeia asta n-am reusit sa i vin de hac de 4 ani incoace deloc

Si nu veniti cu ideile alea cu eticheta in word, cusut de pantaloni, lipit pe talpa, scris pe banca sau coleg de banca ca la mine in clasa toti se incurca unii pe altii si nu se intelege nimeni cu nimeni

O idee daca aveti, astept cu drag. P.s am test maine din testament Tudor A.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi să înveți?

| Terminatorul69 explică (pentru suntserios):

TACI! Abtine-te-te tocilarule…
Si lasa alti olimpici la copiat si scoala vietii sa si dea cu parerea referitor la ceva UTIL

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Terminatorul69):

Hehe.
Noroc că sunt la vârsta la care ce numești tu a fi tocilar e o mandrie. Că îți aduce bunăstare, educație, bani samd.
Da las, sunt locuri pe șantier la greu. Cumpără tocilarii apartamente, cine trebuie sa care sacii de ciment. Hahaha

| ArcadianArcadian a răspuns (pentru Terminatorul69):

Te-ai umplut de ciocolată "olimpicule"! Știe mă-ta ce inUTILitate a făcut? Dacă de 4 ani, băiețelul se chinuia să învețe așa cum a tot încercat să copieze acum nu mai cerșea sfaturi de la alți avortoni ratați... Profesoara aia, prin consecvența ei, a salvat câteva vieți în ăștia 4 ani...

| user937483737banned a răspuns:

Manca ti as sufletul tau, aveam pe unu la care nu se putea copia deloc in gimnaziu, am luat un compas si am scris pe ciorna toate raspunsurile, lucrarea era de 10 fara pic de greseala dar tot m-a notat cu 3 ca stia ca am copiat dar nu stia cum, la ala nu copia nimeni.
compas mai uzat si scrii pe o ciorna totul, la lumina se vede de aproape la distanta nu.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ti-a trecut prin cap sa inveti?
Stii cum se invata, da? Citesti o data, citesti de 2 ori ca sa intelegi, repeti de inca 2-3 ori si gata.
Te autoverifici la testul de maine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am terminat demult scoala, probabil sunt mai in varsta decat parintii tai
Profesorii spuneau ca nu exista metode de copiat de care ai sa nu stie...Un prof ne-a povestit ca a observat ca oo fata copia avand fituica sub sarafan.Nu a cautat sub sarafanul fetei, dar i-a spus sa se ridice in picioare, iar copiuta a cazut
In cazul tau, mai ales profesooara e vigilenta, nu ai sanse.

| Terminatorul69 explică (pentru Fatamuntilor):

De ce am impresia ca poza din profilul dvs e facuta la mine in oras? ))
Cumva dorna-campulung?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Terminatorul69):

Pe aproape.
daca imi permiti un sfat.Mai inveti si ai un 5 cinstit, decat sa copii pentru 1sau 2, pe care il scoti foarte greu.

| Terminatorul69 explică (pentru Fatamuntilor):

Am inteles. Va permit, sunt deschis!
Doar ca na…
Greu cu eseele astea de 2 pagini…
Va dati seama

In fine. O i descurca o eu cumva