| yoooo a întrebat:

Dati-mi si mie mel cu spike noi in afara de melodiile de pe albumu ramanem prieteni si scandal plss care da cele mai multe fundita

2 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Spike - Proiectul mă-ta (albumul) - downloadează-l, nu e nici o glumă proastă, şi nu te înjur indirect, pentru că nu am nici o intenţie.
Spike - Relaţii cu publicul.

| Alex_7297 a răspuns:

Spike - Proiectul mă-ta (albumul) - downloadează-l , nu e nici o glumă proastă , şi nu te înjur indirect , pentru că nu am nici o intenţie.
Spike - Relaţii cu publicul.