| twisteo a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de >desenFUNDA!

Răspuns Câştigător
| DhEnNu a răspuns:

Sa nu faci ce zice SonicBlue asta nu e de mana lui. Eu ti-as recumanda sa faci o fata care prezinta moda. sau lebede pe apa. Sau sar mai putea sa desenezi o gradina zoologica happy
Bafta.

2 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu desenez icoanebig grin.
Cauti o imagine, pui foaia peste ecran, trasezi conturul si apoi il faci cu creionul sau cu Temperabig grin.

| amaliaamely a răspuns:

Desenaza un peisaj de primavara sau doi indragostiti sau un porumbel care zboara sau copii care se joaca pe camp sau marea...