| Mikku a întrebat:

Dati-mi si mie niste metode de crestere a sanilor naturale. Sa nu fie pastile din acele reclame. Vreau metode naturale. Ex: mananca timp de un anumit timp aceasta mancare sau altele. Multumesc!

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Am auzit despre o metoda gen sa iti faci masaj pe sani cu marar.
Sau http://healthy.kudika.ro/......umosi.html

| ElenaZamfi a răspuns:

Mararul ajuta extrem de mult dupa cum zic specialistii, si am auzit si de masarea lor. In rest ei vor creste natural cu timpul si vor deveni potriviti nu te ingrijora!happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa mananci si viagra ca nu iti creste nimic pana nu faci implant de silicon