| Soryyy a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri pentru un baiat pe care il plac dar el este cu o alta fata......Va rogpuppy dog eyes...Dau fundita:X:X

2 răspunsuri:
| anonima1995 a răspuns:

1.Eu vreau sa te sarut, dar tu saruti buzele ei, of, de-ai stii cat mi-e de greu...
2.Cea mai mare dorinta a mea in clipa de fata e sa realizezi ca ea nu te stie iubi asa cum te iubesc eu.
3.O iubire ca a mea nu se poate compara, dar tu ai ochi doar pentru ea...
4.Va veni ziua cand o sa realizezi ca nu te merita, cand vei fi tu cel ce ar da orice sa fie cu mine si atunci poate va fi prea tarziu...
5. Diferenta dintre mine si ea e ca ea nu va sti niciodata sa te faca fericit cum as putea eu.
6.Ma uit in ochii tai si am un impuls nebun sa te sarut, dar apoi cruda realitate imi aminteste ca tu vrei sa saruti doar buzele ei.

| MyImaginatyon a răspuns:

* Daca vrei sa stii cat de mult mi-e dor de tine, incearca sa prinzi picaturile de ploaie. Cele pe care le prinzi reprezinta cat de dor iti este de mine, iar cele pe care nu le-ai prins reprezinta cat de dor imi este mie de tine.
*Chiar daca mintea ma obliga sa nu te mai iubesc...inima imi bate mai tare ori de cate ori te privesc...
*Vi s.a întâmplat să iubiţi pe cineva, fără a avea curajul să mărturisiţi? Eu da, şi acum eu pierd... Măcar să ştie : Te iubesc!
* Vreau să adorm și să mă trezesc cu gândul că într-o zi îmi vei spune "Te iubesc!
*Şi chiar dacă reuşesc să nu mă gândesc la EL o zi întreagă, când mă pun în pat, fuge prin mintea mea la nesfârşit.
*Ma trezesc cu gandul la tine… ma gandesc toata ziua la tine… adorm cu tine in gand… te visez… dar tot imi e dor de tine… Oare de ce?
*Sunt cea mai fericită persoană atunci când imi spui "buna", zambesc. pentru că...chiar dacă acesta a fost doar pentru o secundă, stiu ca in acesta secunda te-ai gandit la mine...♥
Sper ca sa iti placa :X:X