| mariamahi a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri referitoare la persoane care te vorbesc pe la spate..in general baieti.

3 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

L-am gasit doar pe asta: "Dacă ma vorbiti pe la spate, înseamna că sunt de mult in faţa voastră."

| wintix a răspuns:

"Cand vulpea nu poate ajunge la strugurii spune ca sunt acrii "hee hee mi se pare cel mai indicat pentru baieti. :*

| Moonicaa a răspuns:

Deviez de la subiect când proștii își dau cu părerea și devin subiectivă când ceilalți trec cu vederea.

Da' pentru fiecare care ți-a rupt inima; zi mersi, ai mai multe inimi pentru cei ce vor veni!

Gandesti bine! ", dar ai fi socat daca ai stii ce gandesc despre tine!
Sunt puternică şi ambiţioasă. Ştiu exact ce vreau, iar dacă asta mă face o scorpie, nicio problemă!
Cunosc multe persoane pline de comori dar pe interior cu zero valori!`
Aroganta si indiferenta din fire! Pentru ca mi s-a dat viata, dar nu si instructiunile de folosire! 

De ce fac mai mult rau decat bine? Pentru ca nu pot sa fiu buna cand ei sunt jigodii cu mine
Am primit palme, acum dau pumni inapoi.

De`atatea barfe m`am intoxicat, Dar sa stii un om nebarfit, e un om ratat!

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand, Mai bine ma daram Si o sa cad razand!

Hai zi`mi daca m-am schimbat, Hai sa vedem cine pe cine a Tradat De fapt

Nu sunt perfcta! Stiu,.Am o gramada de defecte Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte!

Spune`ti doar atat: "Nu`mi pasa!" Oricarei lovituri ce se iveste in fata!

Spui ca nu mai sunt la fel. Ca m-am schimbat, dar de fapt niciodata n-ai ajuns sa ma cunosti cu`Adevarat

Lasa`ma cu texte ce nu ma intereseaza! LaSA`ma cu lumea care nu ma agreaza

Ma privesti si`mi spui ca sunt fitoasa. Te privesc si iti spun: Chiar crezi ca imi pasa?