| vlad210 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee ce cumpara copii 12-14 ani. Ca sa stiti la ce ma refer : Anu trecut mi-am facut o mica afacere cu acele fingerboard-uri si scoteam ceva profit. Le cumparam de la magazin cu 10 lei si le vindeam cu 20 la scoala. Dar cum a trecut nebunia asta dupa ele am ramas fara cumparatori. Si mai nou m-am gandit sa intru iar in afaceri tongue. Astept raspunsuri. Funda cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Prezervative, vibratoare, tigari alchool sanitar, tzuica, bauturi alcolice

| FanMJJ a răspuns:

Cd-uri, telefoane, jocuri, prezervative rolling on the floor