| RoxiutzaRux a întrebat:

Dati-mi si mie o idee cum sa ma imbrac cand o sa ies in oras? Cea mai buna idee primeste fundita!happy

Răspuns Câştigător
| symo_1115 a răspuns:

Depinde si unde in oras, insa mie mi-ar placea o pereche de pantaloni mulati gri cu un tricou roz(mai inchis) sau turcoas deasupra tricolui o vestuta gri fara maneci care sa scoata in evidenta pieptul, o pereche de pantofi cu platforma si o palarie tot gri (in ultima vreme am vazut ca se poarta)...bineintele ca nu pot lipsi accesoriile : o pereche ce cercel roz/turcuaz si o bratara mare. Sper sa-ti placahappy

5 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nimeni nu iti poate spune cum sa te imbraci...Fiecare are un stil propriu, un stil pe care si-l creaza singur.Incearca sa nu imiti pe nimeni, sa iti crezi un mod propriu de a te imbraca, un mod care sa iti reflecte personalitatea.
Oricum, pentru o plimbare in oras incearca sa imbraci ceva lejer, casual, in care sa te simti bine si sa nu te incomodeze. Evita sa porti lucruri indecente si nu dezveli prea mult din corp. Daca iti iei o fusta scurta, nu iti lua o bluza decoltata sau invers. Evita sa porti combinatii cum ar fi: pantofi cu toc cu hanorace sau o geanta eleganta cu adidasi :p
More is less happy

P. S. Nu uita ca ochelarii de soare se poarta doar cand e soare si nu se poarta IN NICIUN CAZ in autobuz sau seara.

| DennyxD a răspuns:

Pai iti iei niste colanti cu o fustita roz sau mov sau colantii de aceasta culoare pentru ca se poarta si cu o jacheta de blucgi sau un jogging

soothe
| soothe a răspuns:

Ceva care sa mearga cu un BMW