| m2sura a întrebat:

Dati-mi si mie o idee despre ce sa imi fac un blog...

1 răspuns:
| Fillaide a răspuns:

Blogurile sunt de mai multe tipuri.Cel mai des utilizat este blogul personal,unde scrii experiente din viata ta,dorinte, idei... orice.Dar poti sa creezi si blog V.I.P., Blog "Comunitar"
Este un Blog construit in jurul unei comunitati, creat de mai multi autori. Un blog in care oamenii se intanesc si poarta discutii prin comentarii.
Blog de Stiri
Blogul in care se prezinta doar stiri, noutati din diferite domenii.

Pentru alte informatii poti accesa:
http://blog.bvbusinessconsulting.ro/......e-bloguri/