| Anna278 a întrebat:

Dati-mi si mie siteuri de unde pot cumpara tenisi. care imi plac cel mai mult fundita kiss

9 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Www.converse.com Iti poti crea si singura modelul de bascheti care iti plac. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tzoalego.ro

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-online.html
Eu am comandat si am fost foarte multumit

Sper sa iti placa

| 17Ioana a răspuns:

Www.iarena.ro au tenisi de dama, modele noi
www.gentlemanshoes.ro au modele noi si preturi foarte mici, sunt direct importatori. Sotul meu isi cumpara mereu de la ei.
Sper sa-ti placa!

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, pe www.hainedevis.ro gasesti o gama mare de tenisi si bascheti Lee Cooper produse cu preturi foarte mici, produsele sunt originale si se livreaza direct din stoc la tine acasa! O zi bestiala!