| AjySoyJe a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri... da` mai scurte :*

1 răspuns:
| Chérrrie a răspuns:

Hei.
-Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!
-Ne iubim chiar dacă nu mai suntem împreună. Asta e, trebuie să lăsăm totul în urmă.
-Nu mai pot sa traiesc fara tutun, alcool si droguri.
-Zâmbeşte... vremea şi vremurile nu te pot impiedica să ai soare în privire!
-Inima mea e mica, mica dar dragostea mea e Mare! ♥
-Prietenii vin si pleaca... Dusmanii se aduna.
-E nevoie de ani ca sa ai incredere intr-o persoana si cateva secunde pentru a o distruge.
-Vreau să nu te bag în seamă, să te ignor, dar nu pot. E ca și cum i-aș zice inimi: nu mai bate. stop!
-Nu ceda când ştii că încă mai poţi. Ca tine sunt puţine, însă ca el sunt toţi!
-Ea poate râde chiar şi cu ochii plini de lacrimi.
-Mereu aceaşi …dar niciodată la fel.
-Pentru toate clipele frumoase si pentru toate vorbele tale false!
-Lasa'i sa comenteze, daca esti pe faza. observi ca nu ma intereseaza!
-Am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte!
-Ai vrea să te întorci acolo dar nu poți, ți-ai dat seama că și el e la fel ca toți …
-Viata e un joc pervers =p~ în care toti joacăă` doar pe interes.
-O femeie puternică știe cum să treacă mai departe. Cu lacrimi în ochii ea încă spune " Sunt bine! "
-Trecutul poate fi lăsat în urmă doar dacă ai puterea să faci asta.
-Cea mai bună apărare este atacul.
-Când te ridici - prietenii află cine esti.
Când cazi - tu afli cine îţi sunt prietenii.
-Timpul le rezolvă pe toate.
Sper sa îţi placăhappy
O zi frumoasăă!