| madalyna a întrebat:

Dati-mi si mie statusuri de prietenie. Funda

Răspuns Câştigător
| Cristiana2011 a răspuns:

~> Am cea mai buna prietena dar nu suntem de acelasi sange.big grin. Daca mi se intampla ceva raw ea plange; x!

~> Si acele nopti cand ne adunam cu totii love struck. Cand radeam si glumeam pana dupa miezu' noptii =p~.

~> Au fost si certuri oh go on si nu pot minti no talking. Dar supararea straight face nu tinea mai mult de o zi blushing.

~> Zambesc :d atunci cand se intalnesc >big grin Necazuri griji belele :*. Peste toate trec cand le am pe ele Cu ochii inchisi si cu ea de mana love struck! Trecem peste tot impreuna puppy dog eyes!"

~> Prietenii adevarati iti sunt aproape si prin fapte`. smug. Nu doar prin soapte sau mesaje. oh go on
~> Chiar daca azi ne-am cunoscut love struck. esti o scumpa love struck te iubesc mult.love struck e greu sa spui la cineva ca prietenia e ca viitoru in viata ta =p~.dar fara ea nu poti rezista blushing.te iubesc prietena mea :*.

~> Tu mi-ai aratat cum sa merg mai departe. M-ai citit si m-ai scris ca pe o carte!

~> Am crescut impreuna b-), am renuntat la bilute si fundite colorate; x, acum` vrem pixuri parfumate =p~.

~> Se numeste fratie love struck. cine sta langa tiine day dreaming.

~> Putem spune ca ne stim din totdeauna love struck • In momente grele ne-am intins una alteia mana :p •

~> Cand ai un prieten` aproape d tine` smug. Uitsi de ce e raw` \:d/. sh` te gandesti la bine love struck!; d

~> Am o singura prietena p qre ma` pot baza... Caci stiu cu` daca voi cadea ea imi va tine perna happy!
~> Am cea mai buna prietena dupa Pamant! happy

~> Aici am cunoscut multi copii deosebiti cu talente ascunse de betivi tampiti love struck!

~> Totul e mai usor atunci cand sunt cu ei, doar cu ei, cu prietenii mei!

~> Dintre toti cei care vor intra in viata ta, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima ta!

~> Stiu ca ii datorez atat de multe, ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde! happy

~> Nu am nevoie de prieteni falsi.Detest sa tin langa mine numai oameni lasi! straight face

~> Nu mai bag mana in foc pentru nimeni, ca ma ard.Am vazut cu ochii mei cat de multi ma uita dupa ce cad.straight face

Unele sunt facute chiar de mine! Pupici. Funda?

2 răspunsuri:
| Cristiana2011 a răspuns:

Dai` funda cuiva? straight face

| Sheisshe a răspuns:

Tu esti ca sora/fratele meo.ce m`as face fara tine?
Te iubesc Xina:X