| Bogdanaaaaaaa001 a întrebat:

Dati-mi si mie subiecte de discutat cu prietenul meu!big grin acum chiar nu am ideii si stitii regula funda:*

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

1.La ce te mai uiti pe la TV?
2. Ce hobbiuri ai?
3. Unde pleci in vacanta?
4. Ce mancare preferi?
5. Floare preferata?
6.Echipa de fotbal preferata?
7.Cum ii cheama pe bunici, frati, parinti, caini, purcei etc.
8. Ce sport ii place sa faca?
Atat ca am ramas si eu fara idei!
Intrebal despre el, incercati sa gasiti chestii in comun.
Bafta la vorbit!

3 răspunsuri:
| Pandaaaaa a răspuns:

Eu zic dă vorbiţi despre viitor, ce vreţi să deveniţi cu ocazia asta o sa vezi daca aveţi lucruri în comun. Succes.happy

| bianca_4393 a răspuns:

Povestiti ce ati facut azi. daca tot e prietenul tau ii poti spune aproape orice

| Bogdanaaaaaaa001 explică:

Vreau si eu niste expresii de compunerii daca se poate!:* dau fundita pentru cele mai frumoasebig grinbig hug