| claudiu_5610 a întrebat:

Dati-mi si mie un server metin2 privat dar sa nu fie cu scrisul de patratzele... poate sa fie si in engleza si in italiana si in romana...

4 răspunsuri:
| claudiu_5610 explică:

Dau funditaaaaaaaa

| TheMayk a răspuns:

Pai poti incerca : metin2 XPM FRZ INPACT SI EUROPEAN

| MikeyH a răspuns:

Salut! uite aici cateva servere de mt2:
1.Metin2 XPM (un server PVP)
2.Metin2 TDL (are 2 server, 1 PVP si 1 PVM)
3.Metin2 Light
4.Metin2 Carbon (nu ti las recomanda, dar daca esti sociabil poti juca fara probleme pentru ca Own-u nu iti da GM cand e fericit si Ban cand e suparat deci ti-as recomanda sa nu il infurii). Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| radu23122 a răspuns:

Stiu eu un metin2 pvp foarte tare incercati-l www.metin2wars.ro Enjoy!