| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog frumos niste numere de telefon dar sa fie pe Orange sa fie si de fete si de baieti.Dau funda la cele mai multe numere si sa raspunda cineva.Am 2000 de minute si luna viitoare imi expira si imi bat joc de altihappy

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu vrei si numarul meu sa iti bati joc de mine? Asa te racoresti tu? Oricum ai intrebarea raportata.

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru andreutz):

Vai nu nu mai pot eu de raportul tau ai auzit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam iei lumea de prosta. unite ca inca nu sa gasit prostul care sa posteze numere de telefon la intamplare pe net.

| WildDream a răspuns:

Ce idee "extraordinara". Tu nu ai prieteni cu care sa vorbesti ceva interesant de vrei sa iti bati joc de altii? Tie ti-ar placea sa isi bata altii joc de tine?