| ExtremeAleqZ a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste mesaje prinn care sami exprim dragostea dar si sa imi cer scuze! Funda! Si ceva mesaje de dragoste! funda!

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

De ce trebuie sa ti le dam noi?
De compozitie proprie ai auzit?

| MarYan00 a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| ExtremeAleqZ explică (pentru MarYan00):

Baiat

| MarYan00 a răspuns (pentru ExtremeAleqZ):

Pai depinde ce ai facut... e prietena ta (iubita) sau doar o fata de care iti place?

| ExtremeAleqZ explică (pentru MarYan00):

Iubita

| RilaIepur a răspuns:

Cand ma sunt langa tine ma simt foarte fericit, cand nu sunt singur imi e dor de tine. Zambetul tau imi inveseleste sufletul, glasul tau imi da putere. Deci te iubesc si imi pare rau daca ti-am gresit cu ceva.

Cred ca am mai exacerat prin cateva parti. Acum adaptezi si tu la situatia ta