| USAGirl a întrebat:

Dati'mi si mie va rog niste sfaturi despre ce sa vb cu baiatul la prima "intalnire"(mergem la Mc.Donald's si apoi in parc). Ce avem noi in comun, pai, amandoi cantam la chitara. Acum cateva zile el m'a intrebat daca vreau sa ne combina, si eu am zis da. Ce sfaturi aveti pentru mine?

Răspuns Câştigător
| RobyStyl3nVd a răspuns:

Daca chitara este elementul vostru comun vorbiti despre muzica... daca vrea sa compuneti o piese.etc fi tu insati si iti va merge