| Pissssi a întrebat:

Dati-mi statusuri referitoare la faptul ca "eu il iubesc pe el,el pe ea, ea pe altul" laughing))

Răspuns Câştigător
| oLeNNNao a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
Aici ai de toate :*

6 răspunsuri:
| stef112 a răspuns:

Triunghiul Bermudelor!laughing

| LolaLollita a răspuns:

Mi-ai amintit de unul comic: Ne-am indragostit ca dracu', El de mine, eu de altul.
laughing

| Latinmoon a răspuns:

Durerea prin care jocul vietii ne invarte soarta este mare eu aici, tu acolo ma doare doar un singur lucru n-ai curajul sa le spui lucrurilor pe nume.
Doua inimii care tin cu foc si jar una la cealalta dar lumea e haina si vrea sa ne desparta usor nu uita ca orice ar fi voi merge inainte nu asculta la papagali care de zori repeta tot ce aud.
Sper sa-ti placa!
Creatiile mele propri! laughing

| ShucarGirl a răspuns:

#Privirea mea n-ai s-o uiți niciodată chiar de ești cu alta fata.
#E genul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tine.
#Eu te iubesc pe tine dar tu o iubesti pe ea, iarta-ma iubire nu mai pot s-o duc asa :*
#Va veni o zi cand tu imi vei spune "Eu sunt pentru tine nu pentru alta" iar eu iti voi spune "Ai fost pentru mine, acum fii pentru alta"
#Şi alta stă în locul meu, pe umărul tău.
#Recunoaște! Tu nu ai iubit-o, doar că nu ai vrut să fii singur.
#Aş vrea să ştiu că-ţi aminteşti şi tu de noi, din când în când.

| Cedry2lc a răspuns:

Status de dragoste-Daca as putea sa-mi ling singur sfarcurile, n-as mai avea nevoie de tine dar pana atunci... te iubesc

| FanChimii a răspuns (pentru Cedry2lc):

rolling on the floor)))))) nu creeeeeed.

Cedry2k.