| mihaiel4ik a întrebat:

Dati-mi va rog o programa cu care as putea sa fac diferite jocuri. Am avut o programa dar din greseala am sters-o si nu tin minte cum se numea.
funda.

1 răspuns:
| Tonya_8537 a răspuns:

Hmm...RenPy e un program foarte bun! sunt o multime de tutorialu-ri despre cum sa il folosesti, chiar si pe site-ul principal: http://www.renpy.org/

Si Flash este un program exceptional! Nu te astepta sa iasa bine de la incput, iti va lua timp sa te obisnuiesti cu el, avnd ATAT DE MULTE tools.

Succes!;)