| Wihox a întrebat:

Dati-va cu parerea. O colega de clasa tot vine la mine sa o imbratisez, ma cheama cu ea la magazin, ma cheama sa stau cu ea in banca. Credeti ca ma place? Adevarul este ca in acelasi timp imi cere ajutor la materii la care nu se descurca. Oare doar ma foloseste?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca te foloseste...mai degraba te place

| FrumoasaTa a răspuns:

Poate vrea sa-ti arate ca poti avea incredere in ea si vrea sa fiti cei mai buni prieteni sau poate si mai mult.Sau doar poate incearca sa-ti spuie ceva dar vrea sa vada ce simti tu

| MamaNegri a răspuns:

Adevarata intrebare este: tu o placi pe ea? Pentru ca daca e asa atunci situatia se schimba. Daca este o fatafitoasa populara si tu esti mai destept atunci e probabil sa se foloseasca desi nu cred. Daca nu e atunci e clar... Daca si tu o placi atunci... Cred ca iar e clar. Depinde de situatie. Stiu prea putine ca sa te ajut.

| Wihox explică (pentru MamaNegri):

Wtf laughing tu imi raspunzi la intrebari de acuma 5 ani?

| MamaNegri a răspuns:

Eeee...macar e un sfat bun nu?

| Wihox explică (pentru MamaNegri):

Ba e un sfat foarte bun avand in vedere ca era o tarfa.

| MamaNegri a răspuns:

Funda? rolling on the floor